Авто-Полис

АVTO-POLIS

Надежная страховая защита
Быстрые страховые выплаты
Финансовая помощь
gallery/viber
gallery/adres znak
gallery/киевстар логог
gallery/email

(097)717-21-21

(063)439-29-59

(050)5678-0-58

0977172121@i.ua

Киев ул. Вильямса 3/7

gallery/лайфсел
Нашими партнерами є тількі провідні компанії України, в котрих високий рівень фінансової стабільності, висока надійність та прозорість продуктів, низький рівень скарг ( за показниками МТСБУ). 
Приватне акціонерне товариство "Київський страховий дім" стабільно працює на ринку України з 1997 року і зарекомендувало себе надійним і професійним страховиком. У 2003 році в Компанії змінився склад акціонерів, що сприяло збільшенню страхового капіталу, зростання ділової активності та отриманню кращих фінансових результатів.
Страхова компанія ПРОВІДНА одна з найбільших компаній, лідерів українського страхового ринку. Працює на страховому ринку України із 1995 року. Регіональна мережа ПРОВІДНОЇ складається з 25 філій, 25 Центрів клієнтського сервісу і більше 350 офісів по всій Україні. 
PZU в Україні працює з 1993 року. Компанія зі страхування життя «PZU Україна Страхування життя» була створена в 2003 році. Українські компанії PZU входять до складу найбільшої страхової групи Східної Європи, заснованої в Польщі понад 200 років тому. Страхова Група PZU об'єднує понад 600 страхових відділень Польщі, Литви, Латвії та України, понад 16 тис. Співробітників і пропонує своїм клієнтам понад 200 страхових продуктів. За результатами діяльності за 2012 рік PZU відзначена в номінації «Найбільш динамічний страховик на ринку роздрібного страхування України».
СТ «ДОМІНАНТА» надає послуги на підставі 32 ліцензій - для індивідуальних і корпоративних клієнтів по обов'язкових та добровільних видів страхування. З 2012 року - входить в групу лідерів страхового ринку України за обсягами страхування ризиків сільськогосподарського виробництва. За 2014 рік компанія за всіма видами страхування здійснила 1893 страхових виплат на загальну суму 19 897 тис. Грн.
gallery/arsenal-logo
Страхова компанія «АРСЕНАЛ СТРАХУВАННЯ» пропонує своїм клієнтам найширший асортимент страхових продуктів для фізичних і юридичних осіб. Фахівцями Страхової компанії «АРСЕНАЛ СТРАХУВАННЯ» розроблені і постійно удосконалюються програми по всіх видах страхування - автострахування, в тому числі КАСКО і ОСАГО («автоцивілка»), страхуванню іпотеки, медичного страхування, страхування від нещасного випадку, страхування майна, страхування відповідальності перед третіми особами і багатьом іншим.
Національна акціонерна страхова компанія (НАСК) «Оранта» - працює з 1921 року (96 років), займає лідируючі позиції на страховому ринку України, є повним членом МТСБУ, рівень кредитного рейтингу АА, Зайняла 1 місце за 2016 рік зі страхування ОСАГО по рівню виплат.
 
Страхова компанія "Ю.Ес.Ай." - це сучасна страхова компанія, яка пропонує повний спектр страхових послуг. На українському ринку страхування Компанія входить до числа провідних страховиків у всіх сегментах. Ми будуємо співпрацю із Партнерами у формі постійного спілкування, аргументації пропозицій, що виводить наші відносини на більш зрозумілий та якісний рівень.
gallery/providna-logo
gallery/pzu logo
gallery/logo-oranta4
gallery/logo1
gallery/dominanta logo
gallery/logo200