Надежная страховая защита
Быстрые страховые выплаты
Финансовая помощь

АVTO-POLIS

mdoroshenko1@gmail.com
Киев ул. Вильямса 3/7
Авто-Полис
Нашими партнерами є тількі провідні компанії України, в котрих високий рівень фінансової стабільності, висока надійність та прозорість продуктів, низький рівень скарг ( за показниками МТСБУ). 
Страхова компанія ПРОВІДНА одна з найбільших компаній, лідерів українського страхового ринку. Працює на страховому ринку України із 1995 року. Регіональна мережа ПРОВІДНОЇ складається з 25 філій, 25 Центрів клієнтського сервісу і більше 350 офісів по всій Україні. 
PZU в Україні працює з 1993 року. Компанія зі страхування життя «PZU Україна Страхування життя» була створена в 2003 році. Українські компанії PZU входять до складу найбільшої страхової групи Східної Європи, заснованої в Польщі понад 200 років тому. Страхова Група PZU об'єднує понад 600 страхових відділень Польщі, Литви, Латвії та України, понад 16 тис. Співробітників і пропонує своїм клієнтам понад 200 страхових продуктів. За результатами діяльності за 2012 рік PZU відзначена в номінації «Найбільш динамічний страховик на ринку роздрібного страхування України».
gallery/arsenal-logo
Національна акціонерна страхова компанія (НАСК) «Оранта» - працює з 1921 року (96 років), займає лідируючі позиції на страховому ринку України, є повним членом МТСБУ, рівень кредитного рейтингу АА, Зайняла 1 місце за 2016 рік зі страхування ОСАГО по рівню виплат.
 
gallery/providna-logo
gallery/pzu logo
gallery/logo-oranta4
Страхова компанія «АРСЕНАЛ СТРАХУВАННЯ» пропонує своїм клієнтам найширший асортимент страхових продуктів для фізичних і юридичних осіб. Фахівцями Страхової компанії «АРСЕНАЛ СТРАХУВАННЯ» розроблені і постійно удосконалюються програми по всіх видах страхування - автострахування, в тому числі КАСКО і ОСАГО («автоцивілка»), страхуванню іпотеки, медичного страхування, страхування від нещасного випадку, страхування майна, страхування відповідальності перед третіми особами і багатьом іншим.
gallery/309db0aa809d61611597c799b86e55ec
СК "Альфа-Гарант" успешно работает на страховом рынке с 2003 г. и предлагает весь спектр страховых услуг для физических и юридических лиц.
Компания входит в ТОП 20 украинских страховщиков по размеру активов, собственного капитала, страховых резервов.